Yeni Başlayanlar İçin e-Dönüşüm

yeni-baslayanlar-icin-e-donusum

Sektöre yeni giriş yapmış firmalar e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-İmza, e-Defter, e-Bilet ve e-İrsaliye uygulamalarının sağladığı avantajları bilmemekte ve bu avantajlardan yararlanmakta geç kalabilmektedirler.

Müşterilerin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına dijitalleşme sürecini başarıyla tamamlayan şirketler her zaman bir adım önde olacaklardır. Dijitalleşmeye ayak uydurmayan firmaların piyasada tutunması ve başarılı olması dijitalleşen firmalara göre her geçen gün dahada zorlaşmaktadır.

Dijitalleşme günümüz dünyasında her ülkenin yaşadığı bir süreçtir. Özel sektör ve kamu kurumları bu sürece dahil olarak kullanıcılarının gerekli bilgi ve veriye ulaşmalarını daha kolay hale geliştirmişlerdir.

Hangi e-Dönüşüm Ürünü Ne Fayda Sağlıyor?

 e-Fatura,

İşletmelerin kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanan, fiziksel saklama ihtiyacı, kaybolma ve arşivleme riski olmayan, geriye dönük fatura sorgulama ve bulma işlemlerini kolayca yapılabildiği bulut tabanlı uygulamadır.

e-Arşiv,

İşletmelerin e-fatura mükellefi olmayan müşterilerine fatura düzenleyip gönderebildiği ve ikinci nüshalarını elektronik ortamda saklayabildiği bulut tabanlı uygulamadır.

e-Defter,

İşletmelerin Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan yevmiye defterlerinde ve büyük defterlerde yer alması gereken tüm bilgilerin elektronik ortamda saklanmasını sağlayan, zaman damgası ile imzalayabilmenizi sağlayan bulut tabanlı uygulamadır.

e-İrsaliye,

İşletmelerin kağıt ortamındaki irsaliyelerini dijital ortama taşıyabildiği mevcut e-Dönüşüm uygulamaları ile tam entegre çalışan bulut tabanlı uygulamadır.

e-Bilet,

İşletmelerin alıcısına elektronik araçlar vasıtasıyla göndermek üzere, elektronik belge biçiminde oluşturulmuş ebiletleri gönderebildikleri, mevcut e-Dönüşüm uygulamaları ile tam entegre çalışan bulut tabanlı uygulamadır.

e-İmza,

İşletmelerin kimlik doğrulama amacıyla kullandıkları ıslak imza yerine geçen mevcut e-Dönüşüm uygulamaları ile tam entegre çalışan  bulut tabanlı uygulamadır.

ePlatform ile e-Dönüşüm çözümlerine başvuru yaparak ücretsiz olarak deneyebilir, kararınızı verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://eplatform.com.tr/tr/e-donusum-cozumlerimiz